KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9255063
nr 925 5063
Kurt Nyström, Kungsgatan, 1950-tal, signerad, 37x54
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:21:43
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
17 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal